+

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ:

Uwaga: bez obsługi skryptów Java formularz jest niewidoczny
foxyform


TWÓJ PIERWSZY RAZ?Zgłoszenie linku do nowego materiału jest bardzo łatwe: po prostu skopiuj i wklej w formularz powyżej adres strony albo nawet sam identyfikator wideo (jeżeli jest to wideo):
następnie zaznacz że nie jesteś robotem ("I'm not a robot") i kliknij przycisk "Wyślij wiadomość!"("Send message!")
PRZYKŁAD:


To wszystko!


Dlaczego formularz jest po angielsku? Ponieważ każdy ze znalezionych przez nas polskojęzycznych formularzy albo stawał się płatny, albo przestawał działać po kilku miesiącach, albo też zostawał obesrany reklamami przez jego dostawców gdy tylko stał się choć trochę popularny. Dlatego po kilku takich próbach powróciliśmy do angielskojęzycznego formularza dostarczanego za darmo przez foxyform.com który od kilkunastu już lat działa sprawnie i nadal bez żadnych reklam.JEŻELI NIE WIDZISZ FORMULARZA
OZNACZA TO, ŻE NIE MASZ WŁĄCZONEJ OBSŁUGI SKRYPTÓW JAWA


Niektóre dodatki do przeglądarek internetowych wyłączają obsługę skryptów (w ustawieniach "fabrycznych"/oryginalnych wszystkich istniejacych przeglądarek obsługa skryptów jest zawsze włączona), co m.in. powoduje nie wyświetlanie się interaktywnych materiałów na stronach sieciowych. Bez obsługi skryptów Jawa wasza przeglądarka nie będzie w stanie pokazać formularza.

Do naszego formularza można wpisać cokolwiek, jednak tylko wiadomości, które zawierają autentyczne linki do wideo lub audio na którymś z 19 publicznie dostępnych portali wideo zostają rzeczywiście do nas przesłane. Proszę także pamiętać, że obecnie każdy link do wideo znajdującego się na portalu vod.tvp.pl zostanie automatycznie usunięty (niedostarczony), gdyż prawie każde wideo tam umieszczone jest ograniczone tylko dla widzów z polskim adresem sieciowym, a więc w rzeczywistości nie są one dostępne publicznie.
Także linki do ebooków (książek w postaci elektronicznej) zostają automatycznie odrzucone z uwagi na bałagan prawny i związane z tym problemy z prawami autorskimi do nawet najstarszych książek - włącznie z tymi, o których wiadomo, że znajdują się w domenie publicznej.

Formularz zgłoszeń posiada też łatwy do zapamiętania, krótki adres:

Jeśli chcesz dodawać więcej materiałów skontaktuj się z nami i zostań jednym z moderatorów.

SZUKASZ NASZYCH OKŁADEK WIDEO?TUTAJ